18 Eylül 2021

“Bir Kadın Bin Ah” Beğenildi Doktor, Seyircileri Ağlattı

  • PDF

tiyatr 640x428

Yasemin Coci tiyatrosu tarafından hazırlanan ve Semra Şimşek’in yazdığı, Yasemin Coci’nin yönettiği “Bir Kadın Bin Ah” adlı tiyatro gösterisi Fatsa Belediyesi Kültür Sarayı’nda sahnelendi.

Tiyatro gösterisini çok sayıda vatandaşın yanı sıra Deniz Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İsmet Balık, İlçe Emniyet Müdürü Hüseyin Arslan da izledi. Ayrıca Fatsa Belediyespor teknik heyet ve futbolcuları da tiyatroyu tam kadro izlediler.

Tek perdeden oluşan tiyatro gösterisinde Ünal Sarıkaya, Ünsal Yay, Aylin Coşut, Semra Şimşek, Yasemin Coci, Musa Er, Emrah Kadıoğlu ve Yalçın Koç isimli oyuncular sahne aldılar. Tiyatro gösterisinde kocası tarafından terk edilmiş bir bayanın gördüğü rüya sahnelendi. Rüyada bayan kendisine aşık olan gencin ona yakınlaşması için başka başka kılığa girmek suretiyle geçen bir gösteri sahnelendi. İzleyenlerin en çok doktorun kadını tedavi ederken ağlatma sahnesi ve bu tedavide kadını ağlatırken bir anda güldürmesi ve kına gecesi sahnesini beğendiği gözlendi.

İzleyenler tarafından oldukça beğenildiği gözlenen tiyatro gösterisinin ardından konuşan bazı vatandaşlar: “Fatsa’nın bu tür sosyal ve kültürel etkinliklere ihtiyacı var. Verilen emek gerçekten çok büyük. Tüm oyuncuları tebrik ediyor emeği geçen herkesi kutluyoruz        dediler.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

trafik cezası öde kredi kartı ile fatura öde online fatura ödeme fatura öde